"Президент клубу Динамо Київ не пішов мені на поступки. Хоча я вважаю, що заслуговую того, щоб мені допомогли здійснити мрію спробувати себе в іншому, більш сильному чемпіонаті. "

Півзахисник «Динамо» Андрій Ярмоленко розповів про зрив переговорів з «Евертоном» в останній день трансферного вікна:

-дійсно, Я хочу піти з чемпіонату України. Я не перший рік про це заявляю. Це знають всі: і керівництво, і головний тренер, що я хочу піти. І надійшла пропозиція від «Евертона». Я розмовляв з президентом клубу, але він не пішов мені на поступки. Хоча я вважаю, що заслуговую того, щоб мені допомогли здійснити мрію спробувати себе в іншому, більш сильному чемпіонаті.

Тому що, коли у мене закінчувався контракт, я вважаю, що зі свого боку зробив все красиво по відношенню до клубу. Я не міг піти безкоштовно, щоб мій клуб не отримав за мене компенсацію. Тому що без «Динамо» я був би ніким, і ніхто б не дізнався такого футболіста, як Ярмоленко.

Президент клубу пообіцяв мені, що якщо буде пропозиція, то мене відпустять. Але так не сталося. Звичайно, є якась образа, але нічого страшного, я підписав контракт, я це розумію і буду працювати як професіонал. Я не буду ходити і скаржитися, а має намір працювати і продовжувати удосконалювати свою гру.

Пропозиція надійшла за 7 годин (до закриття трансферного вікна – прим.), А переговори велися досить довго. Я знаю, що вони розмовляли з президентом клубу тривалий період часу, а про що вони розмовляли – я цього вже не знаю, тому що це не в моїй компетенції.

Так, я теж розумію президента. Але ми продали Драгович, і на його місце ми ж нікого не купили. Повторюся, я не тримаю ні на кого зла. Це футбол, це бізнес, і тут кожен вітає тільки свої інтереси. Я розумів, на що йду. Я можу пояснити, чому підписав з «Динамо» такий довгостроковий контракт. Мені теж не 18 або 19 років, у футболі всяке буває, бувають травми, і цим контрактом я десь убезпечив своє майбутнє.

Але, знову-таки, я не хочу просто сидіти і отримувати гроші, мені це нецікаво.