Спротив населення на окупованих територіях Донбасу зростає. Найбільше українцям дошкуляє те, що бойовики використовують їхні домівки як живий щит.

Про це розповів прес-офіцер УС СЦКК Віталій Іванов, повідомляє прес-центр АТО, передає Корупція Інфо.

Зокрема він навів приклад Горлівки, з якої дуже часто гатять бойовики, аби спровокувати українські війська на удар у відповідь.

"Кілька діб тому, місцеві жителі Калинівського району в тимчасово окупованій Горлівці здійснили профілактичну бесіду з бойовиками, які навмисно обстрілювали сили АТО, щоб спровокувати вогонь у відповідь. В результаті "бесіди" три бойовики отримали важкі травми, на жаль, сумісні з життям", – написав військовий.

Він також додав, що місцеві жителі селища поблизу Докучаєвська не змогли самотужки розібратися з бойовиками. Вони вирішили направити на адресу голови, так званої, "ДНР" Олександр Захарченка відкритого листа. У ньому місцеві ультимативно вимагають припинити практику облаштування артилерійських позицій для обстрілів сил АТО в житлових кварталах мікрорайону.

За словами Іванова, у цілому тенденція до зародження на тимчасово окупованих територіях народного спротиву набирає чималих обертів.