У США та Німеччині кажуть, що в України є час до осені, щоб відвоювати окуповані території. Якщо ж цього зробити не вдасться або вдасться, але частково, тиск на Київ щодо початку переговорів з росією посилять.

Західні союзники можуть чинити тиск на Україну через мирні переговори з Російською Федерацією. Дана ситуація може мати місце, якщо наступ українських військових зазнає невдачі.

Про це повідомляє німецьке видання Bild.

Журналісти західного видання Bild дізналися умову Захід “має намір використовувати нові поставки зброї, щоб дозволити Україні повернути собі території, контрольовані Росією, до осені”. Водночас, якщо наступ не вдасться, то Захід посилить тиск для переговорів між Україною та РФ.

Відзначається, що попри декларовану необмежену підтримку України, західні лідери висунули ультиматум президенту України Володимиру Зеленському.

Також, на їхню думку, “будь-які сумніви гарантують путіну подальшу стабілізацію всередині країни й те, що люди дійсно вірять у перемогу росії”.

Раніше WSJ повідомила, що під час зустрічі в Парижі на початку лютого президент Франції Еммануель Макрон та канцлер Німеччини Олаф Шольц закликали Володимира Зеленського до переговорів із рф.

Хочемо додати: Минулого тижня видання The Wall Street Journal повідомило, що Британія, Німеччина та Франція запропонували Україні укласти договір про зближення з Північноатлантичним Альянсом, який надасть їй більший доступ до західної військової техніки, але водночас передбачає відновлення мирних переговорів із Росією.

Пропозиція нібито передбачає, що Україна й НАТО укладуть певну угоду про співпрацю – яка, однак, не буде означати членства в Альянсі, тоді як Київ зобов’яжеться розпочати мирні переговори з Москвою.