укрбурштин

Урядова перевірка щодо дотримання вимог законодавства на ДП “Укрбурштин” засвідчила відсутність порушень законодавства, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ДП “Укрбурштин”, передає Корупція.Інфо.
Так, 3 серпня поточного року на ДП “Укрбурштин” відбулася планова перевірка роботи підприємства Державною службою геології та надр України (Міністерство екології та природних ресурсів).
Урядова комісія засвідчила наявність у ДП “Укрбурштин” усіх необхідних документів та відповідність діяльності згідно з нормами чинного законодавства.
Зокрема, комісія з Держгеонадр України постановила, що вимоги проекту геологічного вивчення ділянки надр дотримуються, а геологорозвідувальні роботи відповідають проектам.
Крім того, в акті урядової комісії зафіксовано, що на ділянці надр, наданій у користування, проводяться роботи, передбачені спеціальним дозволом на користування надрами, а надра в свою чергу використовуються за призначенням.
Варто зазначити, що урядова комісія також засвідчила відсутність заборгованості з плати за користування надрами.
Таким чином, урядова комісія підтвердила відсутність порушення законодавства на ДП “Укрбурштин” саме напередодні неправомірного вилучення бурштину з підприємства.
Керівництво ДП “Укрбурштин” вважає, що акт перевірки Державної служби геології та надр України має бути долучений до матеріалів кримінального провадження та стати підставою для негайного повернення незаконно вилученого бурштину на підприємство. Крім того, саме цей акт повинен стати для слідчих МВС підставою для закриття кримінального провадження за відсутністю складу події кримінального правопорушення, відповідно до вимог чинного законодавства.
У держкомпанії також нагадали, що співробітники МВС вилучили бурштин, об’ємом 2,6, що належить на законних підставах державному підприємству “Укрбурштин” ввечері 3 серпня.
Нагадаємо, заступник міністра екології та природних ресурсів Світлана Коломієць також заявила, що Державне підприємство “Укрбурштин” має всі необхідні дозволи для видобутку бурштину, а також має право залучати підрядників.
Як повідомляли раніше ЗМІ, співробітники МВС вилучили у ДП “Укрбурштин” 104 мішки каміння. Разом з тим, 8 з них наразі не можуть знайти.

д1 д2 д3 д4 д5 д6 д7 д8 д9