Понад місяць тому в соцмережах MARUV з’явилася неочікувано ніжна світлина – співачка позувала в красивому українському вбранні. Мереживо та вінок із маковим цвітом – нетиповий образ для епатажної артистки. Та підпис під фото натякнув, що це кадр зі зйомок нового кліпу.

Фанати довго чекали, аби врешті-решт побачити улюблену виконавицю в новому амплуа. Втім, упродовж листопада вона встигла випустити вже три кліпи, а довгоочікуваного перевтілення так і не сталося. Та от 29 листопада, світ побачив завершальний, четвертий епізод її пекельного «роману» Hellcat Story – і він не розчарував.

Справді, чотири кліпи складаються в цільну історію про нещасливе кохання. У першій серії To Be Mine героїня закохується та намагається привабити судженого магічними ритуалами. У другому кліпі Don’t Stop між нею та коханим розпалюється нестримна пристрасть, але в наступному епізоді Don’t U Waste My Time його заскочили за зрадою.

Холоднокровну помсту MARUV залишила для кінцевого кліпу If You Want Her. У ньому, як і в попередніх роботах, знявся партнер співачки з «Танців з зірками» JAY. У відео ображена наречена готує для зрадника прощальний коровай: він мав пов’язати їхні долі, проте все закінчується трагедією.