subs_1428304375_440x330_3_0

Як запевнили в прес-службі ЛОДА, всі райони Львівщини вже отримали спрощені форми заяви та декларації для звернення про призначення субсидії.

Про це ІА Корупція Інфо повідомили у прес-службі Львівській облдержадміністрації.

«Усі райони Львівської області уже отримали спрощені форми заяви та декларації для звернення про призначення субсидії, -повідомив заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний.

За його словами, у суботу представники районних державних адміністрацій отримали надруковані бланки на субсидії, а підприємства, що надають житлово-комунальні послуги, доставлять їх споживачам до четверга, 9 квітня. Нагадаємо, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України за №106, Львівська ОДА координує процес виготовлення бланків для надання субсидій на житлово-комунальні послуги та їх доставку до будинків та квартир мешканців Львівщини.

Також мешканці області отримають коротку інструкцію щодо правильного написання заяви та заповнення декларації. Окрім цього, щоби люди не стояли у черзі в органах соціального захисту, передбачена можливість поштового відправлення документів».