Нардеп Семен Семенченко на власній Facebook-cторінці написав, що на «5 каналі» та в інших ЗМІ, які є підконтрольними владі, почалося використання пропаганди проти учасників блокади на Донбасі, передає Корупція.Інфо

Популярне: Марушевська повторить долю Насірова? Суд виніс звинувачення скандальній чиновниці

У своєму повідомленні Семенченко  зауважив, що останнім часом стиль висвітлення усього, що стосується блокади, став майже однаковим, що на «5 каналі» чи на каналі «112», що на російських каналах. Також нардеп розповів про один з мітингів, учасниками якого стали мешканці міста Краматорська. Три роки тому вони брали участь у «блокуванні» та «розблокуванні» БМП Дніпровської десантної бригади. Окрім того, Семенченко зауважив, що туди було відправлено двох нардепів від «БПП» та «Народного фронту». «Я не здивуюся, якщо вранці нардепи з тітушками поїдуть до Редутів, аби просити їх ввести війська. 

«З самого ранку вони обіцяли в Авдіївці« приїхати та розібратися з питанням блокади. Проте але замість Бахмута та Кривого Торця поїхали в Краматорськ. Напевно, не отримавши серйозну «патріотичну підтримку» їм їхати до ветеранів зовсім не хочеться», – написав він.