Народний депутат України Тетяна Чорновол ("Народний фронт") присвятила зворушливий пост загиблому в АТО чоловікові Миколі Березовому, якому 10 жовтня мало виповнитися 40 років. У ньому, крім слів подяки чоловікові, вона показала картини власного авторства, на яких зображені їхні діти, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Щоб заробити собі на операцію мив авто на заправці: Зворушлива історія 7-річного хлопчика, який постраждав у пожежі

Ними вона поділилася на своїй сторінці у Facebook.

"10 жовтня колись давно народився мій чоловік, батько моїх дітей. Він був старший за мене на три роки, а зараз став молодшим. Йому тепер завжди 37. І день його народження це що? Що робити 10 жовтня, якщо вже нікого вітати?" – написала Чорновол.

"У нас було два дні свята поспіль. Раніше. А тепер два дні. Я навіть не можу назвати. Я не знаходжу собі місця. Мабуть варто усвідомити, що все це пусте. Немає ніякого 10 жовтня після 2014 року, тому що було 10 серпня 2014. Треба цінувати те, що залишилося, а не бігти за тим, чого немає", – наголосила вона.

Разом із тим, жінка переконана, що її коханий залишився жити в їхніх дітях, і кожен день вона бачить нагадування про нього в їхніх щасливих поглядах, усмішках, талантах.


"Це його діти. Коли їх малюєш, його бачиш особливо. Тому це Коля сьогодні. Його нове життя, чудове життя, і їхнє життя, і моє. Життя-диво. І якщо так хочеться сказати "люблю", у мене є кому це сказати – їм. Я люблю тебе", – завершила своє послання чоловікові парламентарій.