Громадська організація "Київська міська спілка ветеранів АТО" звернулася до голови СБУ Василя Грицака з'ясувати обставини, за яких нардеп від фракції "Народний фронт" Євген Дейдей нібито отримав поранення, передає Корупція.Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО! Ботулізм виявили в новому продукті. Дізнайтесь першими, аби вже завтра не опинитись на лікарняному ліжку

Учасники бойових дій на Донбасі запідозрили депутата в покаліченні і засумнівалися в тому, що він дійсно є військовослужбовцем.

Відповідна інформація з'явилася у Facebook на сторінці заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгія Туки.

Чиновник опублікував фотокопію документа, який адресований Грицаку.

"Створюється враження, що зазначений народний депутат вчинив акт членоушкодження, що карається законом… У разі підтвердження фальсифікації цей факт порочить честь і гідність військовослужбовців, які віддали життя за вільну Україну", – йдеться в тексті.

"Зазначений факт є злочином відповідно до ч.1 ч. 3 статті 409 КК України "Ухилення від військової служби шляхом членоушкодження або іншим способом, що карається позбавленням волі строком до 10 років", – із такими словами ветерани звернулися до голови СБУ.

У свою чергу Тука наголосив, що інцидент із Дейдеєм є важливим соціальним маркером.

"Цей лист є показником того, що дешевий піар на хворих і важких темах уже за*бав всіх нас!!! Ми не будемо спокійно реагувати на те, як популісти розповідають наївним громадянам про свої псевдо подвиги", – написав чиновник.

"Цей лист йде в роботу в відомства Грицака і Матіоса, його підписали сім ветеранських організацій міста Києва, впевнений, що є в цих структурах (СБУ та ГВП) люди яких так само як і нас, виводить із себе весь цей цирк і вони не спустять ситуацію на гальма", – додав Тука.

Також чиновник звернувся до військовослужбовців полку МВС "Київ", до якого має стосунок Дейдей. "Якщо вам є що сказати, то кажіть, а не мовчіть!!!! Більш підходящого моменту ніж зараз не буде!" – зазначив він.