За результатами проведених аналізів, у крові померлих на Балі українців було виявлено вміст метанолу та етанолу, що може свідчити про факт отруєння подружжя.

Слідчі провели повторний огляд місця події. Про це повідомив директор Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ Сергій Погорельцев, передає УНН.

“За результатами проведених аналізів, у крові померлих було виявлено вміст метанолу та етанолу, що може свідчити про факт отруєння українців. З метою виявлення джерела отруєння слідчими проведено повторний огляд місця події, виявлено додаткові речові докази, які були доправлені на експертизу”, — повідомив Погорельцев.З його слів, для остаточного підтвердження причин смерті громадян України 18 травня було проведено аутопсію тіл померлих, результати якої будуть повідомлені додатково.

МЗС та Посольство України в Індонезії опрацьовують питання репатріації тіл померлих українців.

Нагадаємо, 28 квітня Департамент консульської служби МЗС отримав звернення громадянки України про те, що її батьки — українські громадяни були знайдені мертвими у номері одного з готелів на острові Балі (Індонезія), де вони проживали.