191426

На вокзалі Артемівська правоохоронці затримали 24-річного жителя Соледара, який брав участь у бойових діях проти української армії в районі Слов'янська, Донецька та Дебальцевого. Про це повідомляє прес-служба міліції Донецької області, передає Корупція.Інфо.

У липні відносно 24-річного місцевого жителя було відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 260 – "Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань", після чого він був оголошений у всеукраїнський розшук."Встановлено, що у квітні минулого року житель Соледара був завербований в ряди бойовиків, де отримав позивний "Боксер". В його обов'язки входило чергування на блокпосту зі зброєю, здійснення незаконного огляду транспорту і громадян, а також охорона прокуратури Артемівська в період її окупації бойовиками. Зловмисник брав безпосередню участь у бойових діях в районі Слов'янська в 2014 році. Там "Боксер" отримав поранення і після звільнення міста від бойовиків був евакуйований у Донецьк, після одужання продовжив службу у складі батальйону бойовиків "Слов'янськ-1". Брав безпосередню участь у захопленні адміністративних будівель у Донецьку, а в 2015 році брав участь у збройному захопленні Дебальцевого", – повідомили в міліції.

За словами зловмисника, через деякий час, зрозумівши, що обіцяних грошей так і не отримає, він покинув лави бойовиків. Останнім часом підозрюваний проживав в Донецьку разом зі своєю цивільною дружиною і в Артемівськ приїхав з метою провідати матір, яка проживає в сусідньому Соледарі.

31 жовтня, в ході проведення розшукових заходів правоохоронці затримали розшукуваного на автовокзалі Артемівська.

У відношенні підозрюваного, якому загрожує до 15 років позбавлення волі, проводяться необхідні слідчі заходи.