Дружини російських мобілізованих, які домагаються повернення своїх чоловіків додому та безуспішно намагалися організувати мітинги на їхню підтримку прямо під Кремлем, одна за одною погрожують знести режим. Дружина мобілізованого, яка підписала лист «До народу Росії», розповіла про активізацію боротьби жінок за повернення чоловіків та планування протестів.

Вона розраховує домогтися того, щоб питання про демобілізацію порушили на підсумковій прес-конференції Путіна. А якщо жінок не почують — вони почнуть виходити по всій країні на жорсткі пікети.

«Набридло плазувати, ми хочемо справедливості», — заявила росіянка. 

А що ви хотіли? Треба було виходити на мітинги в 2014 році чи то 24 лютого. Тепер вже пізно. Всім на вас начхати.

Дружина окупанта нагадує брехливі слова Шойгу про набір півмільйона контрактників, якими нібито збиралися замінити мобілізованих.

«Наше Міноборони і з контрактниками провалилося. Тому що середній вік контрактника — це 50+. А чоловік у 50+ не володіє необхідним здоров’ям. Свої почуття я можу описати тільки матом. Мене наш уряд втомив. Ніяких інших емоцій. Просто вже дістали своєю брехнею. Нескінченною брехнею, розумієте», — жаліється росіянка.

Крім того, в деяких регіонах люди можуть зважитися на бунт і по іншим причинам.

Таку думку висловив колишній голова Луганської військово-цивільної адміністрації та ексзаступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

Він наголосив, що в той же час в регіонах РФ дуже різні люди. Наприклад, на Уралі є люди, заради яких населення повставало на бунт. Крім того, в першу чергу не зацікавлені у підпорядкуванні Москві величезні регіони-донори.

«Їм нецікаво залишатися дійними коровами, коли неймовірні, просто шалені кошти Москва щороку в якості данини виплачує Кадирову в обмін на лояльність його режиму до Кремля», – зазначив експерт. Так що Кремлю варто приготуватися. На нас чекає щось цікаве.