Олексій Гончаренко вкотре звернувся до українців із “викриттям” чинного президента.

Мене часто просять пояснити дії Зеленського та його уряду. Вимушений зізнатися, що складно розуміти те, що не логічне за своєю природою. Вони не піддаються нормальному аналізу. Як можна йти до остаточного політичного самогубства в такому турборежимі і тягнути за собою цілу країну? Повний абсурд.

Оскільки адекватно пояснити дії нинішньої влади неможливо, виникає кілька думок. Перше, Зеленський ― агент, який цілеспрямовано розвалює державу на чиєсь замовлення. Друге, Зеленський настільки не компетентний, що не розуміє і не бачить реальної ситуації і наслідків своїх дій. Типовий приклад ефекту Даннінга-Крюґера. Третій варіант, на який би я звернув вашу увагу, це інфантильність. Зеленський приймає рішення як незріла особистість, на основі емоцій та вигадок.

Ви ж помітили зміну в іміджі Зеленського? Де той самовпевнений розбишака, готовий перевертати гори? Де ті пафосні відео під круту музику? Попросту кажучи, Зеленський образився на нас всіх. На прихильників на те, що більше не вірять у “найвеличнішого лідера сучасності”. На противників за те, що вони є. І ось на зло усім, він зараз руйнує країну. Щоб усі боялись, щоб не насміхались. Абсолютна ірраціональне дитяче рішення.

В принципі, не варто відкидати жоден з варіантів. Можливо все поєдналось в фатальну суміш. Найсумніше те, що ми могли дозволити, щоб держава стала іграшкою в руках незрілого інфанта, який розіб’є її в друзки просто через власну образу. Запобіжники від ідіотизму ― це і є ознаки сильної сформованої демократії.

Українці обурені: “Що ви можете? Тільки плюєте отрурою у президента, який рятує народ”, “Як вже дістав цей Гончаренко, маріонетка Рошену”, “Зеленський його знищить”.

До слова, після офіційного оголошення про початок виборчої кампанії в Києві буде ухвалено рішення про формат участі в місцевих виборах, проте розпочата підготовка програми розвитку столиці триватиме, заявив агентству “Інтерфакс-Україна” народний депутат фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко.

“Вибори ще не оголошені, тому якихось прямих планів немає, але Київ для мене вже не перший рік рідне місто, яке я дуже люблю і хочу, щоб воно розвивалося. Маючи досвід в місцевому самоврядуванні, я вирішив теж поділитися своїми думками, як місто має розвиватися”, – сказав Гончаренко агентству “Інтерфакс-Україна”.