Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зустрівся з тимчасовим повіреним у справах США в Україні Джорджем Кентом, повідомляє пресслужба парламенту.
Разумков і Кент обговорили актуальні питання двосторонньої співпраці України та США, а також хід реформ в Україні.
Зокрема, вони обмінялися думками стосовно реформи Служби безпеки України та судочинства.
Спікер українського парламенту висловив вдячність партнерам України за підтримку реформ в різних сферах.
Крім того, Кент і Разумков обговорили перспективи подальшої співпраці на парламентському рівні – між Верховною Радою України та Конгресом Сполучених Штатів Америки.
В свою чергу, підбиваючи дворічний підсумок роботи парламенту було би несправедливо оминути увагою його спікера Дмитра Разумкова. Разумкова останнім часом часто «відправляють у відставку» через його можливий конфлікт із Банковою і бажання дистанціюватися від команди президента. Але сам він будь-які конфлікти заперечує, відносини із Зеленським називає «робочими», а у відставку поки що не збирається. «Слово і діло» проаналізувало, як спікер виконує свої обіцянки, передаємо в оригіналі.
За даними «Слово і діло», у Дмитра Разумкова 148 обіцянок: виконано – 37 (25%), провалено – 10, у процесі реалізації – 101.
Топ виконаних обіцянок спікера ВР
Разумков виконав програмну обіцянку повернути відповідальність чиновників за незаконне збагачення. Він підтримав для цього відповідні законопроєкти.
На початку своєї каденції спікер парламенту обіцяв обмежити депутатську недоторканність. Вже у вересні Рада внесла зміни до Конституції щодо недоторканності народних депутатів, і Разумков голосував «за».
Виконана обіцянка запровадити систему персонального голосування в парламенті IX скликання. 2 березня цього року в Раді запрацювала сенсорна кнопка – спеціальна клавіша, яку потрібно затискати під час голосування. Якщо її відпустити до кінця голосування, то система не зарахує голос.
У березні минулого року Разумков пообіцяв передати в користування для профільних лікарень близько 25 службових автомобілів Ради.
«У мене була розмова з усіма керівниками комітетів, з Апаратом ВРУ, і я думаю, що в найближчі дні, ВРУ зможе передати близько 25 машин лікарням міста Києва. Єдине що, нехай профільні лікарні, які займаються боротьбою з коронавірусом, виходять на зв’язок, або будемо ми виходити, і будемо передавати ці машини в користування», – сказав він.
В результаті столичним лікарням, в які госпіталізують хворих на COVID-19, передали 19 машин з автопарку парламенту.