Джуліані не приїде на зустріч із Зеленським.

Особистий адвокат президента США Рудольф Джуліані скасував зустріч з новообраним президентом України Володимиром Зеленським. 

Адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані назвав депутата Верховної Ради Сергія Лещенка одним з тих “ворогів Сполучених Штатів в оточенні Зеленського”, через яких він не приїде до України.

Про це Джуліані розповів у прямому ефірі телеканалу Fox: “Я не поїду, тому що вважаю, що я б опинився в середовищі людей, які є ворогами президента, а в деяких випадках і ворогами Сполучених Штатів, і в одному випадку вже засудженої особи, яка була залучена до допомоги демократам на виборах 2016 року. Я назву її ім'я. Це людина на прізвище Лещенко. Він оприлюднив "чорну книгу".

Про це він розповів телеканалу Fox News.

Джуліані впевнений, що в Україні опиниться у "середовищі людей, які є ворогами президента, а в деяких випадках і ворогами Сполучених Штатів". 

"Проаналізувавши те, що я чув від двох дуже надійних людей сьогодні ввечері, я переконаний, що Зеленський оточений людьми, які є ворогами президента (Трампа), та людьми, які, принаймні в одному випадку, явно корумповані й залучені до цієї схеми (прим. йдеться про розслідування втручання у президентські вибори в США 2016 року)", – сказав адвокат.

Він, додав, що його рішення не пов'язане з майбутніми виборами президента США 2020 року.

Інше видання The New York Times зазначає, що візит Джуліані було скасовано після різких звинувачень демократів у тому, що нібито адвокат шукає зовнішньої підтримки перед виборами президента США 2020 року. 

Раніше повідомлялося, що адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані хоче приїхати до Києва для зустрічі з обраним президентом Володимиром Зеленським.

Він мав на меті переконати нового президента України почати розслідування, пов'язане з інтересами президента США. Розслідування пов'язане з втручанням Росії у президентські вибори в США в 2016 році. На думку Джуліані, візит до Києва дасть нову інформацію про роботу сина колишнього віце-президента Джо Байдена в українській газовій компанії Burisma Holdings.