Полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор Роман Світан в інтерв’ю Євгенії Кутновій розповів, що скоро всі побачимо саме переломний момент. ЗСУ почнуть тиснути росіян на всій площі, яку вони займають: від Куп’янська до Керчі, а це 1500 км.

Українська армія готується завдавати ударів проти окупантів за допомогою авіації, що ускладнить їм можливість маневрувати та утримувати фронтові позиції. За словами Світана, існує ймовірність, що завдання, які були заплановані минулий рік, але не були виконані через нестачу авіаційних засобів поразки, будуть виконані у 2024 році.

«У нас з’явиться можливість виконати завдання форсування Дніпра та руху у бік Криму», — сказав військовий експерт.

Як відомо, на тлі новин про допомогу та надання авіації, росіяни в окупованому Криму спорудили на узбережжі Чорного моря в тимчасово захопленому Криму за лютий-березень понад 100 км фортифікаційних споруд.

Про це повідомляє пресслужба постійного представництва президента в Криму у Facebook.

«Росія продовжує збільшувати кількість інженерно-фортифікаційних споруд на узбережжі Чорного моря: нові споруди протяжністю понад 100 км зводилися протягом лютого-березня 2024 року», — ідеться в повідомленні.

За їхніми даними, лінія берегової оборони окупантів починається від селища Миколаївка Сімферопольського району і проходить узбережжям Красноперекопська неподалік адмінкордону з Херсонською областю.

Також нові російські укріплення простягаються узбережжям на північ, а найбільша їхня концентрація — по периметру мису Тарханкут, на якому розташовані системи ППО.