Депутат Миколаївської облради Вадим Олабін, син якого виявився в числі тих, хто перебував на борту літака, що розбився під Чугуєвом Ан-24, розповів, про що говорив незадовго до трагедії з сином.

У сюжеті, який зняв телеканал ZIK, батько в сльозах показує фотографії сина під час його перших польотів і ділиться тим, про що він розповідав йому під час навчання. 9 листопада хлопцю повинен був виповнитися 21 рік.

– Вони летіли до Львова, потрапили в грозову хмару. Коли він мені прислав фотографії цього літака, який приземлився у Львові, для мене, для нормальної людини це (було обурливо – прим. Авт.) … Я йому кажу: «Вова, може бути, щось не те?». – «Ні, тато, нам сказали, будемо летіти назад». І вони зі Львова в цей же день, після попадання в це грозову хмару, після того, як він мені прислав фотографії побитих крил, побитого носа літака, побитого двигуна градовими цими плямами, полетіли назад. «Ну так а що, тато? Будемо шпаклювати, зашпаклюют і зашпакльованим полетить далі ».

За якийсь час до трагедії – це я вже дізнаюся потім – буквально за якісь дві-три тижні цей літак збиває якогось орла в небі. Які події після цього сталося, що могло бути порушено в системі літака … Це стара, смердюча техніка. Труни з крилами, – так відгукнувся про стан навчальних літаків в Україні батько загиблого курсанта.

Він висловив побажання, щоб те, що трапилося не було замовчане за політичними баталіями і не стерлося з пам’яті людей. За його словами, для діячів, які прилетіли на місце трагедії, це було схоже на піар-акцію. Навіть не зустрівшись з родичами загиблих, вони розвернулися і полетіли назад.

Як повідомлялося раніше, під Харковом розбився військовий літак АН-26, на борту якого був 21 курсант Харківського університету Повітряних сил ім. Івана Кожедуба і сім офіцерів.