У Харкові банда малолітніх злочинців розважалася тим, що била автомобілі, припарковані у дворах. Про це розповіли свідки безчинств у соціальній мережі Facebook.

Як повідомляється, інцидент стався увечері 16 січня. Підлітки били автомобіль, припаркований біля під’їзду, і відламали у нього «двірники». В іншому автомобілі знаходилися люди, які почали знімати те, що відбувається на телефон. Коли неповнолітні помітили, що їх дії знімають, то напали на автомобіль свідків і почали бити лобове скло відірваним раніше «двірником».

Водій, який знімав малоліток на камеру, кинувся захищати свій автомобіль, але підлітки встигли розбити його машині задню фару, закидавши її камінням, а також розбили дзеркало і погнули крило. Постраждалі написали заяву в поліцію.

«Заяву пиши, відео є…По-любому батьків оштрафують або через школу знайдуть…», «Ну знайдеш їх, даси по шиї і що далі, це вирішить проблему? Немає. Все дуже далеко зайшло. І як зупинити деградацію суспільства ніхто не знає. А може це комусь вигідно, і хто керує цим процесом?», – пишуть харків’яни у коментарях до відео.

«*бучку розбити треба і ноги переламати. І пох*й, що діти. Таких топити треба, як кошенят», – вважають особливо радикально налаштовані городяни.