Військова прокуратура Центрального регіону України затримала на неправомірній вигоді головного інспектора Держпраці в Київській області.

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу Генеральної прокуратури України.

Популярне: На кожну дитину по 800 гривень: хто з батьків має право на соціальну пільгу від держави

У п'ятницю, 20липня, військовою прокуратурою Київського гарнізону Центрального регіону України спільно з працівниками Управління захисту економіки у Київській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчими Головного управління Національної поліції в Київській області під час отримання хабара викрито головного державного інспектора відділу Головного управління Держпраці в Київській області.

Установлено, що вказана службова особа впродовж червня-липня 2018 року вимагала та отримала від директора одного з Товариств неправомірну вигоду в розмірі 10 тис грн за зменшення штрафних санкцій, накладених за виявлені порушення у роботі цього Товариств.

Нагадаємо, на хабарі "погорів" заступник міського голови Кам'янки-Дніпровської з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, торгівельного обслуговування, будівництва, транспорту і зв'язку, містобудування та архітектури міста Кам'янка-Дніпровська.