Слідчий слідчого управління поліції Житомирської області засуджений за хабар у розмірі дві тисячі гривень. Про це редакція дізналися з вироку Королівського районного суду Житомирської області, передає Корупція.Інфо

Популярне: Жахливе самогубство у Виноградові! Мешканці і досі не можуть у таке повірити

З грудня 2015 по березень 2016 поліцейський розслідував кримінальну справу №120150600020006413 по ч.1 ст.286 КК за фактом нічного ДТП на перехресті вулиць Східної та Болгарської, що сталося в Житомирі 12 грудня 2015 року за участю автомобіля Geely MK. Слідчий вилучив авто і помістив на майданчик тимчасового зберігання в рамках кримінального провадження. Господар автомобіля неодноразово писав заяви з вимогою повернути йому вилучений транспорт, але всякий раз отримував відмову.

Дізнавшись про це, капітан поліції, подзвонив йому і запропонував «вирішити питання» щодо повернення його автомобіля. Для цього він запросив господаря до свого службового кабінету. Там він повідомив, що може посприяти в поверненні авто і пояснив власнику, що той повинен дати 500 гривень для сприяння в проведенні судової експертизи автомобіля і дві тисячі гривень особисто для поліцейського за «послугу». Першу частину «на експертизу» власник дав поліцейському відразу.

Капітан поліції зв'язався з експертом і вказав йому, що експертизу автомобіля потрібно провести в найкоротші терміни, що останній і зробив.

Згодом кримінальне провадження №120150600020006413 закрили, капітан поліції дав вказівку слідчому райвідділу повернути автомобіль власнику, після чого поліцейський йому подзвонив і нагадав про необхідність передачі другої частини суми в розмірі дві тисячі гривень.

В той же день, ввечері капітана поліції після отримання другої частини суми затримали правоохоронці.
У суді, поліцейський свою провину визнав частково. Вказавши, що гроші він отримав в якості благодійної допомоги, що не суперечить наказу МВС від 2010 року.

Суд взяв до уваги показання обвинуваченого, свідків і сторони звинувачення, після чого засудив поліцейського до п'яти років в'язниці, позбавив його права займати посади в правоохоронних органах строком на три роки з конфіскацією 1/3 належного йому майна. Крім того, суд позбавив його спеціального звання «капітан».