У Польщі за п'яну бійку з застосуванням ножів затримали трьох українців.

Днями в польському Гданську громадянин Білорусі отримав удар ножем під час розпивання алкогольних напоїв. У зв'язку з цим були затримані громадяни України.

Інцидент стався 20 січня в одному з хостелів Гданська. Потерпілий перебуває в лікарні. У свою чергу, поліція заарештувала громадян України, які розпивали з ним алкоголь. Про це повідомляє polradio.pl. Всі троє громадян України перебувають під арештом, очікуючи подальших заходи за участю прокурора. Розслідування ведеться в зв'язку зі спробою вбивства, з'ясовується також детальна участь згаданих жінок в цьому інциденті.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом"Про інцидент нам повідомив диспетчер швидкої допомоги. За попередніми даними, сталася сварка між громадянином Білорусі і України. Другий вдарив першого ножем. Крім 40-річного чоловіка, затримали також 44-річну жінку з України. Вони були нетверезі ", – розповіла аспірант Карина Камінська з гданської поліції.

Крім того, під час на місці злочину була затримана також 48-річна громадянка України, яка образила прибулих правоохоронців.