У Волинській області з 3 липня посилили карантинні заходи в місцях масового скупчення людей.

Так, обмежать перебування людей в місцях відпочинку, повідомляє прес-служба Волинської ОДА.

“3 липня в області відбудеться посилення карантину в районах з місцями масового відпочинку людей, зокрема біля водойм. У тому числі і Шацький район, де крім цього з 3 липня забороняються регулярні і нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні”, – йдеться в повідомленні.Відзначається, що Волинь займає четверте місце в Україні по поширенню COVID-19. Середній показник захворюваності по області коронавірусом за останні 7 днів становить 47 на 100 тисяч населення.

В області найбільше хворих зафіксовано в Камінь-Каширському (93,8 випадки захворювання на 100 тис. населення), Ківерцівському (77,1), Ратнівському (73,3), Шацькому (60,3) районах та Луцьку (47,8 ).

За рішенням комісії, контролюючі органи будуть проводити на всій території області перевірки закладів, що надають послуги з розміщення (баз відпочинку, майданчиків для кемпінгу, хостелів, санаторіїв, пансіонатів, літніх оздоровчих таборів і т.д.).

Як повідомлялося раніше, в Україні в разі перевищення показника захворюваності COVID-19 (понад 60 активних хворих на 100 тисяч населення) будуть застосовуватися заходи, зазначені в постанові Кабміну.