В парламентській асамблеї Ради Європи російська пропагандистка Ольга Скабеева намагалася спровокувати українських депутатів і заважала роботі інших журналістів.

Про це в Facebook повідомила перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

"Хочу подякувати [журналісту] Сергія Сидоренко і [народним депутатам] Бориславу Березі, Андрію Лопушанському, які тільки що фізично захистили мене в кулуарах ПАРЄ від провокаторки з російського ТБ", – написала Геращенко.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Інцидент стався після прийняття ПАРЄ резолюції, в якій українські моряки, захоплені прикордонними службами і ФСБ РФ в листопаді минулого року, були визнані військовополоненими. У документі також міститься вимога їх негайного звільнення.

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко почала зачитувати російською мовою звернення до сімей російських військовослужбовців і інших російських громадян, які брали участь в бойових діях проти України, але були захоплені, і в даний час утримуються на українській території і включені в списки для обміну на українських військовополонених і політичних заручників в Росії.

"Українська сторона зверталася до Росії з проханням – заберіть своїх, віддайте наших", – сказала Геращенко.

У той же час представник пропагандистського телеканалу "Росія-1", телеведуча Ольга Скабеева намагалася провокувати своїми репліками, всіляко перебивала Ірину Геращенко.

Журналіст Сергій Сидоренко звернувся до Скабеевой: "Дівчино, не заважайте працювати журналістам!".

Але Скабеева продовжувала демонстративно перебивати Ірину Геращенко.

У якийсь момент Сергій Сидоренко злегка відштовхнув Скабееву, а Борислав Береза ​​та Андрій Лопушанський перегородили їй доступ до першого віце-спікера ВР.

Окрім того, українська журналістка Ольга Шилкіна, яка з початку російської окупації Донбасу переїхала з Донецька до Києва, не дозволила російської пропагандистської Ользі Скабеевой зіпсувати прямий ефір в кулуарах Парламентської асамблеї Ради Європи.

Народний депутат України Володимир Ар'єв коментував прийняття резолюції проти Росії, щодо ситуації у Азовському морі і Керченській протоці.

Ольга Скабеева з властивою їй безцеремонністю спробувала перебити його і висловити свою думку. Ці спроби були жорстко припинені кореспондентом телеканалу  Ольгою Шилкіною. 

"Ви анексували наш Крим, ви анексували наш Донбас – ми не дозволимо вам анексувати наш прямий ефір", – сказала вона, не дозволивши російської пропагандистської вставити своїх "п'ять копійок".