Держава пообіцяла відшкодувати витрати на комунальні послуги тим сім’ям, які не встигли оформити субсидію до опалювального сезону.

Це гарантовано відповідною постановою Кабміну №848, повідомляє урядовий портал.

Зазначається, що кошти відшкодують, навіть якщо сім’я подасть документи в листопаді або грудні, і незалежно від виду опалення (централізоване теплопостачання або індивідуальне газове, або електроопалення).

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

“У разі надходження заяви про призначення субсидії, наприклад, в грудні, безповоротна допомога уряду буде призначена з початку опалювального сезону”, – йдеться в повідомленні.

Громадянам нагадали, що для отримання субсидії необхідно заповнити тільки заяву та декларацію про доходи.

Ці документи можна самостійно подати в місцеві управління праці та соціальної політики, надіслати рекомендованим листом до органів соцзахисту населення за місцем проживання або відправити через інтернет.

“Протягом кількох тижнів з моменту отримання документів соціальна установа письмово повідомить про рішення з приводу надання допомоги та її розмір”, – йдеться в повідомленні.

Розмір своєї субсидії можна дізнатися також он-лайн.

“Якщо Вам безпідставно відмовляють, звертайтеся на урядову гарячу лінію 15-45. Звернення буде зафіксовано і відправлено відповідним структурам для оперативного реагування”, – підсумував урядовий портал.