Сьогодні для отримання доступу до банківської інформації потрібно витратити дуже багато часу, передає Корупція.Інфо

Популярне: Захаровій аж мову відняло: Павло Клімкін висловив приголомшуючу пропозицію

Доступ до Державної фіскальної служби до банківської інформації не означає, що весь обсяг банківських операцій на всі 100% буде передаватися ГФС.

Про це в інтерв'ю розповів екс-директор департаменту платіжних систем та розрахунків Національного банку Віктор Кравець.

Як в Україні збираються розкривати банківську таємницю і чим це обернеться

"Сьогодні в Україні доступ до банківської інформації є, але він не вільний, а в окремих випадках, визначених законодавством України. Крім того, доступ до банківської інформації ускладнений процедурами. На порушення справи, внесення його до реєстру, проходження запиту в судових інстанціях, для отримання доступу до банківської інформації — треба час. Інша справа, коли ГФС, в силу своїх потреб, буде елементарно звертатися до банку за наданням необхідної фіскалам інформації. В моєму розумінні, має суттєве спрощення процедури доступу до банківської інформації. До того ж, треба розуміти, що Державный фіскальный службі апріорі не потрібна вся банківська інформація про рух по банківських рахунках і у ГФС немає необхідності обробити всі, які акумулюються в банках відомості", – підкреслив експерт.