Перші леді осоромилися з вибором стилістів, їх невдалі фото потрапили в мережу.

Перші леді завжди на виду. Вони представляють обличчя держави, їм доводиться ретельніше, ніж чоловікам-президентам стежити за своїм гардеробом, адже від камер папарацці нічого не приховаєш. Пропонуємо пропонує добірку найбільш невдалих виходів перших леді світу: Олени Зеленської та Меланії Трамп.

Коли президентське подружжя прилетіла до Канади, Олена Зеленська з’явилася в чорному брючному костюмі від шведського бренду Arket і босоніжках з відкритим носком, які і стали основним предметом обговорення. У Мережі буквально накинулися на стилістів, які на думку читачів, вибрали взуття невідповідне офіційному дрес-коду, а так само привертає увагу «до довгих кривих пальцях і клишоногості».

Після поїздки в Берлін знову розкритикували наряд першої леді України користувачі Мережі. Так, читачам буквально благали Олену змінити стилістів: «Одна штанина коротша за іншу, блуза з штанів вилізла, образ вийшов зім’ятий, звичайний офісний працівник», – писали фоловери першої леді.

Образи Меланії Трамп завжди бездоганні, але бувають моменти, коли перша леді США вибирає занадто коротку довжину або ж перебільшує з кольором. Яскраві монохромні образи, на думку стилістів абсолютно не вписуються в гардероб першої леді.