В Олександрії Кіровоградської області під час пологів в лікарні померла 25-річна жінка. Малюк загиблої живий, заявив у відеозверненні міський голова Степан Цапюк.

За його словами, це були перші пологи у жінки, вагітність протікала нормально. Цапюк додав, що медики не одразу повідомили в поліцію про смертельний випадок.

– З даного питання проводиться серйозне розслідування, винні в цьому і інших випадках будуть жорстко покарані, – підкреслив Цапюк.

Він додав, що жителі міста часто йому скаржаться на “якісь ставки” в пологовому відділенні за кесарів розтин, пологи і анестезію.

– Часто ця інформація з’являється в ЗМІ і я завжди ступаю на захист медиків, тому що ми робимо все можливе і фінансуємо … Ситуація, що трапилась в пологовому будинку, мене насторожила. І я вирішив розібратися, – зазначив Цапюк.

Мердодав, що попросив обласну владу прислати патологоанатома, гінеколога і анестезіолога розібратися в ситуації. І що поліція до останнього не знала про те, що сталося.

У свою чергу правоохоронці підкреслили, що за даним фактом відкрито кримінальне провадження. Інфоpмaцію внесли в ЕPДP по ст. 140 КК Укpaіни (Невиконання або неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов’язків).