Каменем спотикання між чиновниками став скандальний Манько та його перемога у боротьбі за державну посаду, передає Корупція.Інфо

На засіданні уряду виникла невелика "перепалка" за участю міністра внутрішніх справ Арсеном Аваковим і прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом через Валентина Манько, який виграв конкурс на посаду голови Держслужби з питань ветеранів АТО.

Глава МВС сказав, що проти того, щоб Манько очолив Держслужбу і розкритикував рішення Конкурсної комісії з питань вищого корпусу державної служби за подання його кандидатури уряду.

"Мені стало відомо з преси, що комісія прийняла рішення погодити кандидатуру уповноваженого з прав ветеранів АТО щодо кандидатури  Манько. Я категорично заперечую проти цього вибору і не зможу це підтримати. І я вважаю, що потрібно оголосити наступний конкурс заново. Я думаю, що там є помилки ", – сказав Аваков.

У свою чергу Гройсман заявив, що перед тим, як комісія запропонує цю кандидатуру уряду, він повинен буде пройти перевірку, в тому числі і в МВС.

"Тому, якщо є заперечення, ви зможете їх висловити і зможемо поставити на цьому крапку", – сказав прем'єр.

Далі обговорення даного питання між Гройсманом і Аваковим набрало обертів.

Аваков: "Моє питання, в тому числі, і до комісії".

Гройсман: "Це складно сказати".

Аваков: "Це не складно сказати. Це потрібно подивитися на сайт МВС, де він достатній час знаходився в розшуку і деякі ще питання. Просто потрібно відкрити пресу. Давайте ж будемо відверті".

Гройсман: "Арсен Борисович, давайте будемо об'єктивними".

Аваков: "Це дискредитація державної влади".

Гройсман: "Послухайте, вони (комісія – ред.) Відібрали. Вони запропонують вам. Ви подивіться і дайте свою відповідь".

Аваков: "Володимир Борисович, хто це вони? Ця сіра маса комісії – хто це?".

Гройсман: "Ні, ну як сіра, Арсен Борисович? Вам же ніхто не говорить, що ви сіра маса. Це люди, які працюють. Це така справа".

Аваков: "У мене є зауваження щодо такого вибору і такої роботи комісії".

Гройсман: "І ми зможемо зібрати ці матеріали від МВС та інших компетентних органів і висловити своє заперечення. Тим більше зараз це ще не виноситься. Я вчора ще отримав цей сигнал і відразу почав цікавитися цією історією. Це ж їх рекомендація, яка не означає представлення. Це не проблема. Приймається, Арсен Борисович? ".

На даний момент Манько є головою громадської організації "Єдиний союз патріотів України" і радником директора державного підприємства "Конярство України".

Відзначимо, як повідомлялося раніше в ЗМІ, під час перебування Манько в АТО було багато скарг на те, що його група нібито займалася розбоями, грабежами і навіть викраденнями людей. В результаті проти нього було порушено кримінальні справи за розбій, а сам він був оголошений в розшук.

 

Популярне: “Гроші ходять за пацієнтом”: Нові нюанси у виборі лікаря. Дізнайтесь це, щоб встигнути до квітня