44_tn

Російський актор Олексій Панін в інтерв'ю "Комсомольській правді" назвав українців дуже доброю нацією, яка, "на жаль, дурна", а також заявив про те, що мріє особисто вбити президента України Петра Порошенка і хоче "побачити Львів у вогні".

Він також розповів, що кримчани завжди мріяли жити в Росії, а одесити ніколи "не вважали себе українцями". При цьому актор заявив, що у нього багато друзів-українців, наприклад Ірина Білик, "але це нормальні українці, це не українці з плавленим сирком замість мозку", – заявив він.

Панін додав, що "дурним українцям" запудрили мізки "американці,  і Порошенка".

Вбити українського президента актор захотів після перегляду сюжету на російському ТБ, в якому мирні жителі постраждали від обстрілів ВСУ. При цьому Панін не пам'ятав, де точно це сталося.

Раніше російський актор Олексій Панін, повернувшись до Москви, назвав фашистами тих, хто "полонив" його в одеському ресторані. За словами Паніна, молоді люди 19-20 років завзято фотографувалися з ним, хоча приїхали його вбивати.

Нагадаємо, в Одесі активісти місцевого євромайдан зустріли Паніна і змусили його вибачитися на камеру, а потім передали СБУ.

 Пізніше Панін прилетів до Москви і дав інтерв'ю, в якому повідомив, що вибачався "через страх".

До цього Панін виступав на підтримку анексії Криму, передрікав захоплення Одеси російськими військами.