Дитину можуть врятувати за кордоном. Тимур перебуває в лікарні з діагнозом – мієлодиспластичний синдром, гіпоклітинний варіант, у стабільно тяжкому стані. Діагностували у хлопчика хворобу ще у березні місяці і відтоді триває лікування. Проте лікарі констатують, що для остаточного подолання хвороби, потрібна трансплантація кісткового мозку.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання«За словами наших лікарів, наш хлопчик належить до групи високого риску та потребує скорішої пересадки від неродинного донора за межами України, поки досягнута перша ремісія. Ми заочно консультувалися з лікарнею в м.Верона, Італія, вона погодилася прийняти на лікування нашого хлопчика, але у нас немає фінансової можливості оплатити лікування самостійно, оскільки сума на лікування для нас дуже велика, за попереднім підрахунками – 125 000 євро», – кажуть рідні малюка.

Для звичайної української родини така сума непосильна, тому вони вимушені просити фінансової допомоги у небайдужих людей.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку  4149 4391 0587 8270 Борзило Дмитро Анатолійович ‡агрузка...