Через борги за "комуналку" українці втрачатимуть власні квартири

Важливо: через борги за "комуналку" українці втрачатимуть власні квартири

За який борг по "комуналці" заберуть квартиру

Через борги за "комуналку" українці таки втрачатимуть власні квартири – для цього небезпечною стає сума понад 29 тис. грн. заборгованості за послуги ЖКГ.

Про це повідомив голова ГО "Громадська ініціатива розумних рішень" Сергій Розумний і додав, що відповідно до законів "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів" та "Про виконавче провадження", які прийняли 02.06.2016 р. приватні виконавці без перешкод зможуть відбирати в громадян житло за борги.

"На українців чекають наступні "покращення", сутність яких очевидна: право відбирати у людей єдине житло за комунальні борги у розмірі від 29 тис. грн. (примусове виселення на вулицю); право на стягнення боргів передається приватним виконавцям, які будуть вкрай зацікавлені відбирати у людей житло, адже у якості винагороди вони отримають суттєвий відсоток від його продажу, а це – справжнє узаконене рейдерство", – наголосив Сергій Розумний для видання Provse.te.ua.

Як відомо, уперше продали заарештоване за борги по "комуналці" помешкання в травні 2016-го: за рішенням суду в Луцьку з аукціону "пішло" житло сім'ї, яка заборгувала 50 тис. грн.