Депутати домовилися скасувати недоторканість, скоротити податки і тримати курс в НАТО. 

Депутати нарешті узгодили кінцевий варіант коаліції. Після тривалих переговорів представники партій, які пройшли у Верховну Раду за підсумками останніх виборів, підписали коаліційну угоду. 

Про це на своїй сторінці в Facebook написав депутат від "Самопомочі" Семен Семенченко. "Коаліційну угоду підписали. НАТО forever. Слава Україні!", – так він привітав підписання документа. 

Ще один депутат від "Самопомочі" Єгор Соболєв написав, що депутати "домовилися про всі рішення, про які можливо було домовитися" – від скасування депутатської недоторканості до скорочення податків до 9.

 "Тепер час підібрати технократичний уряд і втілити ці домовленості", – написав Соболєв. Також він написав, що вступ до НАТО віднині є метою України. "Це останнє рішення політичних сил нової парламентської більшості, про яке ми щойно домовилися в парламенті", – повідомив Єгор Соболєв. 

Депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий повідомив, що коаліційну угоду підписували: від Радикальної партії – Олег Ляшко, від "Самопомочі" – Оксана Сироїд, від "Батьківщини" – Андрій Кожем'якін, від "Народного фронту" – Павло Пинзеник. Від "Блоку Петра Порошенка" мав поставити підпис Віталій Ковальчук.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів

 

Джерело: ТСН