Про це повідомив голова наглядової ради "Укрзалізниці" Євген Кравцов, який перебуває на місці аварії,   із посиланням на прес-службу залізничного відомства, – передає Корупція Інфо

Популярне: “Вже зовсім головою не думає?”: Парасюк втнув нечувану дурницю за рулем автомобіля!

 

"Наразі розглядаються дві версії. Перша – грубе порушення машиністом вантажного поїзда правил здійснення маневрових робіт, а саме проїзд на заборонений сигнал. Друга – хибні дії чергової зі станції, яка надала невірні інструкції машиністу локомотива", – зазначив Євген Кравцов.

Також голова наглядової ради повідомив, що усі пасажири були застраховані та отримають відповідні компенсації, а Укрзалізниця візьме на себе витрати на лікування постраждалих.

Пасажири, що перебували в поїзді, доставлені до місця призначення. Нагадаємо, 27 травня о 5:55 годині на ст. Нігин Хмельницької області сталося зіткнення пасажирського поїзда №139 Кам'янець-Подільський з маневровим локомотивом вантажного поїзда. Внаслідок цієї транспортної події стався схід одного пасажирського вагона та локомотива. Легких травм зазнали 6 пасажирів, 4 з них діти.