З 2017-го цей фактор може стати перешкодою для отримання субсидії 

З 2017-го цей фактор може стати перешкодою для отримання субсидії 

Депозити планують включити в розрахунок доходу домогосподарств при призначенні субсидій вже після закінчення наступного опалювального періоду в травні 2017 року. 

Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає 5.ua. 

"З наступного року ми, напевно, все-таки включимо депозити в розрахунок доходу домогосподарства для призначення субсидії. Але, швидше за все, ми це зробимо з травня місяця, вже після закінчення наступного опалювального періоду. Тому що, це правильно включити, це все-таки можна вважати доходами, особливо коли відсотки по ним виплачуються", – наголосив він. 

Крім того, посадовець зауважив, що наразі Мінсоцполітики не може отримувати відомості про такі доходи громадян. На це може вказувати лише проведена Міністерством фінансів верифікація соціальних виплат. Як інформували, продаж нерухомості, отримання спадку, наявність кількох квартир чи автомобілів, а також здійснення громадянином покупки на суму понад 50 тис. грн не є причиною позбавлення громадянина права на отримання субсидії на оплату комунальних послуг і не є приводом для припинення виплат у разі, якщо субсидія вже надається.