У Канаді 48-річний бізнесмен Захід Назім зробив страшний злочин, який сколихнув світові ЗМІ. Чоловік забив до смерті 29-річну елітну повію Христину Ебботс кухонною ступою.


За даними правоохоронців, підозрюваний, який працює в другому за величиною фінансовий холдингу Канади Toronto-Dominion Bank, вдарив дівчину 13 разів по потилиці, а після додушив, повідомляє Політека.

Потім чоловік провів ще півдня у квартирі з трупом, відправляючи інтимні фотографії і відео інший секс-працівниці.


Сам чоловік після арешту почав стверджувати, що вбивство не скоював. Однак потім на смартфоні Західа було знайдено відео, на якому він мастурбує на тлі трупа повії. Крім того, його відбитки були знайдені на закривавленому ванні і на ступі.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Варто нагадати, що нещодавно в Києві чоловік розправився з 22-річною повією, завдавши їй 32 ножових поранень і перерізавши горло.

“Ми встановили, що у загиблої і вбивці були близькі стосунки, незважаючи на те, що дівчина займалася проституцією. Але цей чоловік (теж з темним минулим – раніше судимий за розбій) був у неї закоханий, робив їй дорогі подарунки. В день вбивства він зняв на добу квартиру на Оболонському проспекті і запросив дівчину туди. Вранці господиня житла повернулася і виявила її понівечений труп, а вся квартира була заляпана кров’ю. Мабуть, дівчина натякнула йому про гроші, за що він і позбавив її життя. Злочинця затримали через півтора дня після вбивства в Святошинському районі “, – розповіла прес-офіцер Оболонського РУВС Вікторія Білозерцева.