Пророцтва, які зробила болгарська ясновидиця Ванга перед смертю, до кінця так і не розшифрували. Але деяким вдалося знайти в її словах підказки на 2018 рік, передає Корупція.Інфо.


Зокрема, ясновидиця говорила, що Європа постраждає не тільки від воєн і хвороб. На її територію приземлиться якесь небесне тіло, яке впаде у воду і викличе катастрофічні повені. Частина територій опиниться під водою.

Також вона передбачила, що правління Обами буде останнім, потім США розпадеться через війни і економічну кризу.

Ванга також говорила про війну між Заходом і Сходом. Страшна війна зародиться в Сирії, і якщо та впаде, то світ чекає жахлива війна, із застосуванням хімічної зброї.

Також в 2018 році почнеться серйозна сутичка двох світових держав. Можливо, Росії та США.

Популярне: «За борг 15 гривень»: в Тернопільській області неповнолітньому натягнули на голову пакет, заштовхали в машину і викрали

Крім того, сліпа провидиця говорила про настання часу чудес, коли науці стануть відомі секрети нематеріального світу, золото вийде назовні, а вода піде. Провидиця говорила і про майбутні контакти з позаземними цивілізаціями, коли на землю прибудуть істоти з далеких світів, і про майбутні археологічні відкриття. Вони повністю змінять уявлення людей про світовий устрій. Вчені знайдуть велике і дуже древнє місто.

Ванга часто вчила своїх нащадків, що за світ можна боротися не тільки зі зброєю в руках, а й з добром у серці.

Вона бачила чорну мляву планету в майбутньому і закликала людство схаменутися, інакше це стане реальністю.