Вбивство киянкою двох своїх дітей приголомшило українців. Моторошну історію продовжують масово обговорювати в соціальних мережах.

При цьому користувачі пишуть, що у жінки важкий психічний розлад. Багато шоковані тим, що близькі не звернули увагу на стан жінки, коли трагедію можна було запобігти.

Раніше повідомлялося, що 36-річна Катерина Бабкіна втопила в одному з київських озер двох своїх малолітніх дітей.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Користувачі мережі переконані, що жінка важко хвора і потребує лікування.

«У жінки сильне психічний розлад, її необхідно серйозно лікувати. Дітей дуже шкода, горе непоправне. Невже ніхто не помітив, що з нею щось не те?», «Не судіть, і не судимі будете, ніхто не може зрозуміти, та й я не розумію, я знаю, що не тільки вона винна…. жаль діток не повернути», «У неї типові ознаки шизофренії. Людина хвора. Треба було бити на сполох, коли почалася затяжна депресія. При біполярному розладі, в період збудження людина може бути небезпечний собі і оточуючим», – пишуть в мережі.

Крім того, багато хто бачить в події також вину колишнього чоловіка, який кинув жінку з малолітніми дітьми.

«Цього мудака тата теж залучити треба, кинув дружину і дітей на знімній квартирі. У нього тільки один орган думає!», «Безвідповідальність чоловіків, в наші дні часто є трагедією для дітей», «Як добре мужикам, розлучився, дітей залишив з мамою, а чого не взяти собі одного або всіх дітей і виховувати», – пишуть українці в соціальних мережах.