Чоловік устромив ножа своїй дружині в спину, а потім націлився собі у серце

У Дніпрі банальна сімейна сварка, яких у великому місті щодня трапляється сотнями, мала трагічну розв’язку. У розпал скандалу 52-річний чоловік схопив у руки ножа і з розмаху встромив його своїй благовірній у спину.

Побачивши, що жінка обмякла, чоловік вирішив і сам накласти на себе руки.

Він вихопив ножа зі спини жінки і вдарив ним себе у груди, в область серця. Однак, чи то у чоловіка не вистачило сил для себе, чи то лезо ножа ковзнуло повз, самогубець вижив.

Медики, які прибули на виклик, відправили подружжя в лікарню. Травма, яку чоловік завдав собі, виявилася не смертельною. Лікарі оцінюють його стан як середньої тяжкості.

Жінка отримала більш серйозні пошкодження від удару ножа. Вона перебуває у важкому стані, і медики не можуть поручитися за її життя.

Звичайно, для чоловіка буде краще, якщо вона виживе. Тоді йому висунуть підозру у скоєнні злочину, що класифікується як замах на вбивство.

Та, в будь-якому випадку, після лікування в лікарні, агресивному чоловіку, очевидно, доведеться відправитися в СІЗО. Але ж можна було розійтися з благовірною абсолютно мирно. Знайомі подружжя кажуть, що причиною сварки став саме процес розлучення, в якому вони зараз перебувають.

Аналогічна історія сталася кількома днями раніше в Коростені на Житомирщині. Там також сімейна сварка скінчилася трагедією. Правда, чоловік довів задумане «до кінця».