Під час виступу на масовій акції під стінами Ради голова партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко закликала людей об’єднатися і протистояти розпродажу української землі.

“Влада позбавляє людей шансу вплинути на прийняття земельного закону. Це говорить лише про одне – президентська монобільшість не служить українській громаді, не виконує її волю, не живе і не працює в інтересах людей. Влада зовсім з іншого джерела отримує з усіма застереженнями всі законопроекти і рішення, і “слуги народу”, як маріонетки, зобов’язані це виконувати “, – обурилася Тимошенко.

Юлія Тимошенко зазначила, що президент і парламент повинні прислухатися до вимог народу, адже тільки люди мають право визначити долю 72% території, які за Конституцією їм належать.

“Потрібно негайно прийняти закон про референдум і дати людям право визначати ключові питання про долю країни. На референдумі 75% українців мають намір проголосувати проти розпродажу землі іноземцям. Тому спочатку референдум, а потім вже закони”, – підкреслила лідер партії.

Після виступу перед учасниками мітингу Юлія Володимирівна пішла штурмувати парламент і разом зі своїми соратниками заблокувала трибуну, так і не пустивши Дмитра Разумкова на його робоче місце.

Але не забула Тимошенко опублікувати свій виступ у себе на сторінці в Фейсбуці. У коментарях не всі підтримали Леді Ю, багато хто просто розкритикували її в грубій формі.

Також трохи пізніше Юлія Тимошенко заявила, що опозиція не дасть сьогодні проводити засідання Ради.

І завтра о 9 ранку буде нове засідання аграрного комітету, на якому спробують дійти згоди, щоб зробити засідання комітету відкритим (головна вимога).

Тимошенко скликає на 9 ранку знову народ прийти під Раду.

Цікаво, а влаштовувати безлади і сутички з поліцією, теж зазиває Тимошенко чи це особиста ініціатива протестуючих?