Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко заявив, що звернувся в суд з вимогою оприлюднити меморандум між Україною та Міжнародним валютним фондом (МВФ), передає Корупція.Інфо

Популярне: Що ж там коїться? Активісти штурмують Львівську ОДА

«Я від імені фракції Радикальної партії звернувся в окружний адміністративний суд Києва з вимогою визнати протиправною бездіяльність президента Петра Порошенка, прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, голови Національного банку Валерії Гонтарєвої і міністра фінансів Олександра Данилюка. Ми вимагаємо розсекретити умови меморандуму з МВФ», — заявив Ляшко.

Він додав, що вважає неприпустимою ситуацію, коли вищі посадові особи країни підписують документи, не поінформувавши про їх отримання громадян.

«Ми ж розуміємо, що якби там було все добре, то вони першими б оприлюднили. А якщо приховують, (…) то це означає, що там антиукраїнські речі», — сказав політик.

Україна підписала меморандум про співпрацю з МВФ 4 березня. Це відкрило можливість для обговорення питання виділення Києву траншу на суму 1 мільярд доларів у другій половині березня. На початку січня фонд висунув ряд вимог до України, виконавши які країна зможе отримати новий транш. У числі умов значиться підвищення пенсійного віку, приватизація підприємств, скорочення числа держслужбовців і бюджетників і відкриття земельного ринку.