28498

Гроші будуть сприяти межкордонной торгівлі та введення електронної митної системи.

Євросоюз виділив 8550000 євро для управління держкордоном України. Про це повідомила прес-служба представництва ЄС в Україні на своїй сторінці в Facebook. Сума в 8550000 євро стала четвертим траншем з Програми бюджетної підтримки "Підтримка секторальної політики управління державним кордоном в Україні".

"За допомогою цієї програми з підтримки секторальної політики Євросоюз робить свій внесок у модернізацію державної прикордонної служби та державної фіскальної служби України; це відбувається через поліпшення законодавчої та нормативно-правової бази, введення кращих механізмів контролю та модернізації інфраструктури перетину кордонів відповідно до стандартів ЄС ", – повідомила прес-служба представництва.

Крім того, програма повинна допомогти українському уряду врівноважити безпеку кордонів України із законним рухом людей і товарів за стандартами ЄС. "Я впевнений, що фінансова підтримка ЄС зміцнить співпрацю між агентствами, залученими в комплексне управління кордонами; також результатом надання такої підтримки стане більш ефективне управління у сфері прикордонного контролю та міграції для громадян інших країн – відповідно до зобов'язань України в рамках Плану дій з візової лібералізації ", – 

підкреслив заступник голови представництва Європейського союзу в Україні Томас Фреллесен.

Нагадаємо, що раніше міністр фінансів України Наталя Яресько в перший день таємних переговорів не змогла домовитися зі Спеціальним комітетом кредиторів про реструктуризацію держборгу, який Україна повинна сплатити 23 серпня і 23 вересня.

Корупція. Інфо