Стало відомо, що в українських власників автомобілів на єврономерах, з’явилася можливість легалізації в країні, передає Корупція.Інфо

Проте, як завжди в таких випадках, не обійшлося без певного підступу.

Гендиректор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко пояснив, що процедура реєстрації транспортних засобів з іноземною реєстрацією в Україні досить складна.

По-перше, іноземець-нерезидент, який ввіз до України нерозмитнений автомобіль, повинен пройти міграційні процедури, а український власник машини повинен податиме заяву про реєстрацію машини іноземця за місцем свого проживання. При цьому авто на єврономерах доведеться застрахувати.

Популярне:“Будуть отримувати більше 30 тисяч гривень…”: Геращенко розповів кого чекає така зарплата

Крім того, буде створено спеціальний реєстр авто іноземної реєстрації. Щоб внести машину до цього реєстру, українському власникові потрібно буде знайти іноземного власника і змусити його пройти цю процедуру.

Інакше автомобіль буде вважатися незареєстрованим, отже поліція зможе зупиняти його і виписувати штраф за керування незареєстрованим транспортним засобом, згідно зі статтею 121 КоАП, а це 170-255 гривень.