Україна не буде колишньою, в 2019 все зміниться: пророцтво на наступний рік, яке вже почало збуватися. Вибори в Україні в 2019 році круто змінять ситуацію в країні.

Про це заявив відомий астролог Влад Росс.

«Включився якийсь річний гороскоп України, так званий Соляр, і сходить Сонце. Це говорить про те, що до влади будуть приходити яскраві, харизматичні особистості, які вміють добре говорити і піарити себе», – заявив він.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

«Через висхідного Сонця президентом України, швидше за все, теж буде яскрава особистість. Це точно не буде хтось сірий, як свого часу Ющенко чи Янукович. І це точно не буде людина, що просувається олігархами. Це буде абсолютно промовиста особистість», – каже Влад Росс.

Також він прогнозує повне позбавлення української політичної системи від представників попередніх режимів.

«Символ поновлення ситуації – Уран – в травні цього року увійшов в зодіакальний знак Тельця, і буде під цим знаком сім років. А це значить, Україна має великі шанси на зміни протягом найближчих семи років. Уран – це повне відторгнення старих політиків і прихід до влади молодих – тридцятирічних, сорокарічних політиків, максимум, п’ятидесятирічних. Звичайно, це відбудеться не відразу, а якимись хвилями. Однак, років через п’ять-шість ми з вами і забудемо, що нами керували колишні комуністи», – каже астролог.

Влад Росс додав, що станеться і очищення від впливу олігархату на політику, але тут є один важливий нюанс.

«Крім того, Уран зруйнує всю монополію олігархів на українську владу – олігархи підуть у небуття. Зазначу, що, з точки зору астрології, ні в якому разі не можна усувати «гетьманський пост», тобто президентський. В іншому випадку, олігархи можуть знову змовитися, щоб обрати свого прем’єра … Тільки народ України особисто повинен обирати президента – гетьмана всієї України», – підкреслив астролог.