Українська письменниця Софія Андрухович з чоловіком Андрієм Бондарем та донькою Варварою потрапила в ДТП. За інформацією Бондаря обійшлося без серйозних травм, – передає Корупція Інфо

Популярне: Ощадбанк виграв суд проти Ощадбанку РФ

 

"Постраждала Софія, бо удар припав якраз із лівого боку в її пасажирське сидіння, де вона сиділа з Варварою. Довелося накласти кілька швів на голову, трохи втратила крові… Ні струсу, ні якихось серйозних ушкоджень. Поранення склом і забій грудної клітини з лівого боку", – написав він у Facebook.
Дочка, за словами чоловіка Андрухович, відбулася подряпаним підборіддям і "видом закривавленою мами".

"Провини нашого водія не було – виїзд із другорядної на головну. Ми рухалися по головній", – зазначив він.

Таврія, рухалася напереріз, протаранила автомобіль з подружжям і дитиною.

"Я просто досі не можу зрозуміти, чому молодий хлопець за кермом навіть не спробував загальмувати. Він, як камікадзе, просто йшов на таран. За ним не було жодного гальмівного шляху", – резюмував Бондар.

Про дії правоохоронців він не повідомив.
"Отже, сьогодні можу з упевненістю сказати, що в моїх автомобільних пригодах є певна система. Вони сталися 1997, 2007, 2017 року. Раз на десятиліття з роком, що закінчується на цифру "7"."

Софія Андрухович – донька видатного українського письменника Юрія Андруховича, автора романів і збірок поезій, серед яких Московіада, Перверзія, Дванадцять обручів.