Російська актриса і режисер Юлія Ауг розповіла, що колись була в захваті від Олега Соколова, викладача СПбГУ, який днями жорстоко вбив і розчленував свою молоду студентку.

 

Про це повідомляють російські ЗМІ.

За словами Юлії Ауг, на початку 90-х вона була зачарована Соколовим і тоді ще міркувала «Не завести їй роман з цим чоловіком»:

«Я в юності була знайома з Олегом Соколовим. Це було в 1990-му. Тобто зовсім в юності. Влітку 1990 року я захопилася реконструкторством. Закохалася в хлопця, який цим серйозно займався, і слідом за ним стала їздити на конюшню в Лісін-Корпус (селище в Тосненському районі Лен. області. – прим. Ред.), Займатися верховою їздою, варити штани і гімнастерки, щоб із зелених вони стали майже білими … », – згадує артистка.

Актриса пише, що після почутого, яке звірство «вчинив» Соколов з юною Анастасією Єщенко, вона просто не могла написати кілька днів, що знає душогуба особисто:

“Ми реконструювали все, що було пов’язано з« білим рухом ». Вивчали історію, в деталях відновлювали форму білої гвардії … Ми зустрічалися кілька разів з Соколовим. Його називали« головним французом ». Він був дуже гарний і харизматичний. Одного разу ми зіткнулися в« полях »на виїзді. Він був у формі офіцера французької армії епохи Наполеона”, – продовжила артистка. Жінка написала, що тридцять років тому Соколов був дуже гарний:«… Був дуже харизматичний. І віртуозно володів верховою їздою. Закохатися в нього можна було з першого погляду. Самовпевнений, зневажливий, жорсткий. Мені подобалася ця презирлива сила. І я почала кокетувати і фліртувати. Зовсім не віддаючи собі звіту. Я встигла так накокетувати, що це стало очевидно настільки, що хлопець, в якого я була закохана, почав ревнувати, і вони мало не побилися з Соколовим».

Далі режисер згадує, що буквально через рік «любов пройшла», у неї почалися нові відносини:

«… Соколова я зустрічала ще кілька разів на різних тусовках і все думала: може, з ним завести роман? Але так і не сталося». Більш того, артистка знайшла фото 2000 року, де був Соколов і студенти:

«Так, це він, я одразу впізнала, ще за старими фото. На одному він, в костюмі Наполеона, кричить, і у нього запеклася стареча піна в кутах губ. Він завжди був **** на всю голову. Втім, як і всі реконструктори. Але ось той жах, який я відчула, зрозумівши, що це він, мені складно описати … ».