Населенню України рекомендується більш свідомо дотримуватися правил карантину в умовах поширення Covid-19, оскільки повторний “жорсткий” карантин економіка України не витримає.

Про це заявив міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко в ефірі телеканалу “1 + 1” у четвер, 19 червня.

“Економіка України другого карантину не перенесе. Ми втрачаємо гроші не тільки в креативних індустріях, в туризмі, ми втрачаємо багато мільярдів грошей. І очевидно, що починати треба з себе і відповідальність повинна бути”, – заявив він.

Також Ткаченко висловив здивування ставленням людей до елементарних правил безпеки: відсутності захисних масок в громадських місцях, не дотримання соціальної дистанції.
“Коли я бачу відсутність масок у Верховній Раді, коли я бачу стрибаючих людей на танцювальних майданчиках … Ми так можемо дострибатися до оголошення другого карантину”, – додав чиновник.

Нагадаємо, в Україні зафіксували четвертий антирекорд за кількістю хворих коронавірусів. Таких людей вже офіційно майже 35 000.