Сьогодні йде позачергова сесія. Виноситься багато питань, але кадрових в списку немає. Питання по віце-прем’єру повинне було розглядатися на другій позачерговій сесії сьогодні ж, про це пише депутат від СН, Ліза Богуцька.

Щоб вам було зрозуміло, не дивлячись на те, що в СН досить багато тих, хто категорично проти Михайла, в Парламенті голоси за нього є. Причому понад, ніж достатньо. Майже з усіх фракцій. Навіть з несподіваних.

Друга позачергова сесія, яку повинен був скликати Президент, за призначенням Михайла на посаду віцепрем’єра по реформам не відбудеться. Президент Раду не скликає через…

Прем’єр-міністр ПРОТИ Саакашвілі в своєму уряді. А саме він повинен вносити кандидатуру віце-прем’єра в Парламент для голосування.

Із задоволенням проголосую за відставку Шмигаль і всього його марного кабміну, який крім почуття сорому у мене нічого не викликає. Недаремно дивлячись на Шмигаль я бачу Яценюка.

Президент шукає можливість обійтися без Прем’єра і без Парламенту.
Дожилися – резюмувала Богуцька.

Зазначаємо, ми вже повідомляли, що спікер парламенту вважає, що формувати політику в Україні мають лише українці.

Спікер Верхоної Ради Дмитро Разумков проти призначення Міхеіла Саакашвілі на пост віцепрем’єра. Про це повідомляє колишній народний депутат Сергій Лещенко з посиланням на власні джерела у парламенті.

“Разумков послідовно виступає проти призначення на посади у владі іноземців, наполягаючи, що робити політику в Україні повинні українці. При цьому Разумков не до кінця щирий, адже Саакашвілі на сьогоднішній день не має іншого громадянства, крім українського. Сам Саакашвілі в подібних випадках говорить, що приїхав до Києва після розпаду Радянського Союзу на навчання і знає столицю краще багатьох місцевих”, – написав політик у своєму Telegram-каналі.

Водночас, за даними Страна.ua, також активно проти призначення Саакашвілі виступає і прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Доходить до того, що нашим депутатам дзвонять з Офісу президента і просять підтримати Саакашвілі, а потім дзвонить Шмигаль і каже – будь ласка, не голосуйте, він нам в уряді не потрібен”, – повідомив один з нардепів “Слуги народу” у коментарі виданню.

У свою чергу,  українці за те щоб Саакашвілі був в уряді. За це і президент Володимир Зеленський, який також вважає, що Саакашвілі хороший реформатор і йому місце в уряді.

Українці просятьпрезидента прийняти вірне рішення. І взяти в команду людину, яка буде думати перш за все не про себе, а про інтереси країни.