Представник уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Луганській і Донецькій областях Павло Лисянський тимчасово відсторонений від посади через бійку, яку він влаштував в ресторані Святогорська.

Про це в Facebook повідомила сама омбудсмен Людмила Денисова.

“У зв’язку з повідомленнями в ЗМІ про інцидент, який стався 5 грудня між моїм представником по дотриманню прав жителів Донецької і Луганської областей Павлом Лисянським і працівником готельного комплексу “Монарх”, розташованого в місті Святогірськ, повідомляю наступне: в неділю вранці Павло Лисянський особисто поінформував мене про зазначений випадок “, – написала Денісова.

Також вона повідомила, що стосовно Лисянського проводиться службова перевірка, яка повинна завершитися до 21 грудня поточного року. Денісова пообіцяла, що за результатами службового розслідування будуть застосовані відповідні заходи реагування.

Відзначимо, що раніше ми повідомляли про те, що представник уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Донецькій і Луганській областях Павло Лисянський побив охоронця в ресторані

Відео оприлюднив у Facebook член Наглядової ради Української ресторанної асоціації Максим Шульженко.

Інцидент стався в одному з ресторанів Святогірська.

“Знайомтеся – представник Уповноваженого з прав людини в Донецькій і Луганській областях – відомий правозахисник Павло Лисянський. Особливо порадувало -« Чуєш, ти чьо, Мусорський? » Да уж, права людини вже не ті “, – прокоментував відео Шульженко.

Лисянського з компанією попросили покинути ресторан, так як він повинен був закриватися. Але представник омбудсмена сказав, що він і його друзі не підуть, поки не доп’ють.

Охоронець попередив Лисянського, що викличе поліцію. У відповідь помічник омбудсмена почав кричати: «Ти що, Мусорський? Ти мусорів зібрався викликати? » Після цього Лисянський повалив охоронця і ударив його ногою. Охоронець спробував встати, але його повалили знову.