У ніч на 25 січня в російському місті Кіров полум’я покривало дерев’яну церкву. Площа пожежі становила 50 м2.  
 

Як повідомили російські ЗМІ, саме в цій церкві місцеві священики з російської православної церкви клану Гундяєва хрестили і благословили “військові подвиги” солдата збройних сил Російської федерації.  

РосЗМІ пишуть, що в 1962 р. Місцева міська влада знищила храм, а в 2007 році було вирішено побудувати нову церкву на цьому місці. Теодоровська церква стала точною копією Володимирівської, яка знаходиться в резиденції кривавого президента Російської Федерації у Вальдай. 
 
Щодо жертв наразі інформації немає. Місцева влада також наразі не коментує інцидент. 

Варто згадати, що Російська православна церква не служить Богові довго, а лише Путіну. Патріарх Гундяєв повністю підтримав вторгнення російської армії до України. Більше того, він відійшов від усіх церковних та біблійних канонів, закликаючи піти на війну проти України. 
 
Російських церковників неодноразово бачили в лавах окупантів зі зброєю в руках. Деякі з них були відправлені на концерт до Кобзона. Також відомо, що представники UOC -MP працюють для Кирила, повідомляючи інформацію про рух збройних сил та складів із боєприпасами. В Україні ж вони хочуть заборонити діяльність цієї псевдоцеркви.