Державне бюро розслідувань (ДБР) передало до Генеральної прокуратури проєкт підозри волонтеру Марусі Звіробій про можливу загрозу вбивством щодо президента Володимира Зеленського.

Про це журналістам повідомив директор ДБР Роман Труба

З його слів, у справі про можливу загрозу вбивством щодо Зеленського до Генпрокуратури направлено два проєкти підозри.

Один стосується Звіробій, другий – депутата Верховної Ради Софії Федини (“Європейська солідарність”).

Також Труба повідомив, що в межах справи Зеленського не допитували слідчі й у нього немає жодного статусу у справі.

Нагадаємо, 28 листопада вранці силовики прийшли з обшуками в квартиру волонтера Марусі Звіробій.

На початку обшуку Звіробій вела трансляцію у себе в Facebook, проте незабаром вона була перервана.

У ДБР заявили, що обшуки стосуються справи про «погрози» президенту Володимиру Зеленському.

Перед цим слідчі ДБР направили в Генпрокуратуру проект повідомлення про підозру нардепу Софії Федині та волонтеру Марусі Звіробій за погрози на адресу Володимира Зеленського.

Народний депутат Софія Федина та волонтер Маруся Звіробій, обговорюючи стиль спілкування Зеленського з добровольцями в Золотому, заявили, що подорожі в зону ООС небезпечні, адже під час однієї з таких поїздок президент може потрапити під обстріл або стати жертвою замаху.

Варто зазначити, що Волонтерку і блогерку Марусю Звіробій, яку підозрюють у причетності до погроз вбивством президента Володимира Зеленського, повторно викличуть на допит до Державного бюро розслідувань. Про це заявила речниця відомства Анжеліка Іванова, повідомляє Громадське.

“Вона була у будівлі Державного бюро розслідувань, але на допит слідчого не прийшла… Вона була викликана для проведення слідчих дій”, – зазначила Іванова. Коли саме може статися повторна спроба допитати фігурантку справи, в ДБР поки не уточнюють.

Сама Звіробій після виходу з будівлі ДБР розповіла, що у виклику не зазначений її статус. “Тобто я не є підозрюваною, я не є свідком, я взагалі не є суб’єктом якогось кримінального провадження. На яку слідчу дію мене сюди викликають – також незрозуміло, допит це, вручення підозри”, – сказала вона.